• Nacházíte se zde:
  • O nás

Video z kliniky

 

O nás

Motto: "Náš život je jediným předmětem na tomto světě, který nemůžeme považovati za své soukromé vlastnictví, neboť jsme ničim nepřispěli k jeho vybudování. Byl nám jenom propůjčen s povinností odevzdati jej potomstvu rozmnožený a zdokonalený."

Tomáš Baťa

Narodilo se 3.700 dětí

Již více než 3.700 dětí se narodilo našim klientům díky technikám asistované reprodukce.

Pobyt na klinice si můžete zpříjemnit posezením v restauraci. Klienti mají možnost ubytovat se v 4* hotelu.

Lékárna Tomášov nabízí široký sortriment léků, doplňkového zboží a dermokosmetické centrum.

O klinice

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín již 15 let poskytuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. Vzhledem k široké škále používaných metod, dlouhodobým zkušenostem a týmu špičkových IVF specialistů pomáhá klinika k vytouženému dítěti i párům, jejichž situace se zdá být beznadějná. Hlavní oblast činnosti kliniky zahrnuje komplexní vyšetření a léčbu neplodného páru. Klinika provádí všechny techniky a postupy asistované reprodukce, které jsou dostupné v nejlepších evropských centrech (IVF, ET, ICSI, PICSI, PGD, IVF s darovanými vajíčky, spermiemi, MESA/TESE, kryokonzervace spermií, embryí, oocytů, atd.). V laboratořích kliniky pracují erudovaní embryologové, kteří sledují a do praxe zavádějí nejnovější poznatky z oblasti reprodukční medicíny. Vedle léčby neplodného páru zajišťuje laboratoř kryokonzervaci gamet a embryí u pacientů, u kterých hrozí trvalá ztráta či narušení plodnosti.

Operační sál disponuje vybavením pro všechny výkony asistované reprodukce, ale i moderními přístroji pro hysteroskopická vyšetření. Klíčová je i role anesteziologického týmu specializovaného na ambulantní anestezii, která je pro naše pacienty velmi šetrná a komfortní. Součástí pracoviště jsou gynekologické ambulance, které poskytují ucelenou gynekologickou péči a prevenci ženám v každém věku.

Klinika prošla od svého založení velkým vývojem. Tým, který původně tvořilo sotva deset zaměstnanců, se ztrojnásobil. Sídlo Kliniky – budova Tomášova – prošlo citlivou, ale rozsáhlou rekonstrukcí. V budově jsou umístěny laboratoře společnosti Imalab, které provádí řadu vyšetření, která jsou nezbytná pro efektivní léčbu neplodosti. Obě společnosti spolu úzce spolupracují, což pacientům i klinice přináší řadu výhod. Předně jde o možnost celodenního průběžného předávání odebraných vzorků, kdy je výrazně zkrácena doba mezi jejich odebráním a zpracováním, dále je zrychleno oznámení výsledků. Všechny tyto skutečnosti významně napomáhají bezproblémovému průběhu léčby, což se odráží v její úspěšnosti.

Nahoru