Video z kliniky

 

Gynekologická ambulance Zlín

Cílem lékařů v gynekologických ambulancích je poskytovat pacientkám všech věkových kategorií léčebně preventivní gynekologickou péči včetně péče o těhotné pacientky.

Jsme smluvním partnerem všech českých zdravotních pojišťoven.

Při své práci klademe velký důraz na individuální přístup ke každé klientce, pečlivý rozbor jejích potíží, detailní vyšetření a léčbu s využitím nejnovějších poznatků v oboru a metod klinické medicíny.

Zásadní význam přikládáme komplexní preventivní péči včetně včasné diagnostiky nádorových onemocnění ženských orgánů.

Vysoká úroveň péče je zajištěna vysokou erudicí jednotlivých členů lékařského týmu, jejich klinickou praxí a v neposlední řadě špičkovým přístrojovým vybavením naší praxe.

Kultivované prostředí a absolutní diskrétnost je v našich společnostech samozřejmostí.

Gynekologická péče:

 • Preventivní péče. 
  1x ročně
  by měla každá žena absolvovat preventivní gynekologickou prohlídku s odběrem onkologické cytologie (stěr z děložního hrdla). Cílem je včasné odhalení přednádorových změn na děložním hrdle a tím i možnost včasné léčby. Prohlídka spočívá v gynekologickém vyšetření poševními zrcadly, kolposkopii (mikroskopie děložního čípku), odběru cytologie, pohmatovém vyšetření malé pánve a ultrazvuku malé pánve.
 • Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, ultrazvuková diagnostika.
 • Očkování proti rakovině děložního čípku.
 • Konzultace při výběru vhodné antikoncepce.
 • Poradna pro fyziologické i rizikové těhotenství.
 • Konzultace a pomoc při klimakterickým syndromu, výběr hormonální substituční terapie.
 • Gynekologická endokrinologie.

 

Telefonický a e-mailový kontakt je uveden v sekci Kontakty. V případě, že se Vám v pracovní době nepodaří telefonicky dovolat, pošlete SMS nebo e-mail s Vaším jménem a požadavkem. Sestra Vás bude kontaktovat, jakmile jí to provoz ambulancí dovolí.

Nahoru