• Nacházíte se zde:
  • Napsali o nás (archiv)

Video z kliniky

 

Napsali o nás (archiv)

16. 5. 2019 - Radiožurnál

Dne 13. května 2019 byl na Radiožurnálu odvysílán rozhovor s ředitelem Kliniky reprodukční medicíny ve Zlíně MUDrDavidem Rumpíkem, PhD. Hlavním tématem bylo náhradní mateřstvíjeho legislativním ukotvení a možná rizikakterá s sebou tento typ léčby přináší. 


2. 4. 2019 - Štamgast a Gurmán


6. 11. 2017 - 5plus2.cz

Pro národ kutilů, ve kterém si skoro každý dokázal sám v garáž i opravit trabanta nebo škodovku, to bylo příznačné. Když 4. listopadu před 35 lety přišlo vbrněnské porodnici na svět první dítě „ze zkumavky", byl to oto větší...


5. 6. 2017 - Zlínský deník

Přibývá dětí, které se narodily ze zkumavky. „Až pět procent dětí se narodí pomocí asistované reprodukce," říká ředitel Kliniky reprodukční medicíny a gynekologie Zlín David Rumpík.


5. 6. 2017 - Deník Aha!

Zlín – Po 12 letech se konečně dočkala. Dagmar Salvetová (38) z Uherského Brodu se před 17 měsíci splnil největší sen. Narodila se jí krásná dvojčátka – Tobiáš a Matyáš. Maminka s nimi včera přišla na sraz „dětí ze zkumavky“.


5. 1. 2017 - MF DNES

ZLÍNSKÝ KRAJ Případ záměny embryí na brněnské klinice dělá bezdětným párům starosti. V jednom z největších zařízení v česku, zlínské Klinice reprodukční medicíny, se to projevilo už během dvou dnů od zveřejnění. „Ženy,...


21. 6. 2016 - MF DNES

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně na Tomášově se včera tradičně připojila k mezinárodnímu měsíci neplodnosti a ukázala zájemcům své prostory.


25. 5. 2016 - MF DNES

Podstoupit různé medicínské zákroky, absolvovat doléčení či se jen zregenerovat v některém z pěti lázeňských míst mohou cizinci, kteří míří do kraje. Nápad má potenciál, zdejší lékaře vyhledávají pacienti z celého světa.


23. 3. 2016 - MF DNES

Odborníci ve Zlíně chtějí přesvědčit mladé páry k dřívějšímu početí. Nově odstartovaná kampaň se odsud během roku přenese do celé země.


23. 3. 2016 - Deník

Projekt Mějme dítě má motivovat mladší rodiče, aby nečekali s početím prvního dítěte.


 
Nahoru