• Nacházíte se zde:
  • Poděkování

Video z kliniky

 

Poděkování

21.7. 2019

Vážení pracovníci zlínské kliniky,

před šesti týdny, 8. června, se nám díky vám narodil syn Jeník. Touto cestou bychom chtěli poděkovat především paní doktorce Rumpíkové za profesionální a lidský přístup, díky kterému jsme neztráceli naději, že se vše podaří. Dík jí patří za dlouhodobou péči a podporu.

Nemůžeme opomenout ani pana doktora Křenka, který nás právě úspěšným procesem samotného IVF provedl. Za perfektní práci děkujeme také embryologickému týmu, hlavně paní Tvrdoňové.

Náš Jeník se má k světu. Narodil se přesně v termínu jako tříkilové miminko, moc mu chutná a tak už má nyní k pěti kilům. Je to moc hodné a šikovné děťátko, které nám dělá každý den radost.

Všem vám přejeme řadu úspěchů nejen v pracovním, ale také v osobním životě. A možná už za několik měsíců opět na shledanou :)

 

20.3.2019 

 After failed IVF treatment in Australia, we were told we would need to use donor eggs to conceive. We did some research and settled on Zlin as we found their communication was very good and made it easy for us to work with them. Zlin provided a medication schedule that my Doctor in Australia assisted with and we travelled to Zlin in May 2018 for treatment. The staff were all so friendly and the hotel on site made it easy to relax for our treatment. We chose to transfer one embryo and we were lucky enough to fall pregnant. Our son was born in January 2019 and we feel so blessed to become parents. It was a tough journey but we are thankful to all the staff at Zlin for everything they did to bring our son into the world. 

 xx

 

Milá paní Rumpíková,

mnohokrát bychom touto cestou poděkovali za fantastickou, profesionální a pohodovou spolupráci s Vaší klinikou. Náš malý "zázrak" se povedl, a díky Vám miminko roste jako z vody:-). Velkééé díky patří p. doktorovi Křeknovi, pí.Olšinové a pí.Jurkovičové a celému personálu kliniky za péči a starost.... Vždy, když jdeme s manželem na kontrolu, víme že slovo "ne" či nejde...a cokoliv jiného neexistuje! Velmi si toho vážíme! Snad vše půjde jak má, a brzy bude i Vaší zásluhou další miminko na světe:-)

Posíláme srdečný pozdrav

 

Martina a Martin K.


„Takto náš kolektiv ocenila jedna naše nejmenovaná dárkyně vajíček. My děkujeme jí jménem celého kolektivu IVF Zlín nejen za sladkou odměnu, ale také za to, že pomohla dalšímu neplodnému páru na nesnadné cestě za vytouženým dítětem. “


23.11.2015

Týmu IVF Tomášov

Tímto dopisem bychom Vám rádi vyjádřili naše vroucí poděkování za profesionální a citlivý přístup. Vaše neutuchající podpora nás povzbudila v těžkých chvílích, které jsme nakonec překonali a naše touha po početí se naplnila.

Zvláštní poděkování patří všem sestřičkám za jejich usměvavost a vstřícnost za každé situace. Také bychom chtěli poděkovat embryologickému týmu, díky kterému se vše zdárně podařilo. Náš nejvroucnější dík patří MUDr. Davidovi Rumpíkovi za jeho velice osobní a přátelský přístup. Jeho péče si velice vážíme.

Přejeme Vám, aby byl každý další rok úspěšnější než rok předchozí.

Manželé Hrabánkovi.


Dobrý den,

dovolte nám s partnerkou, abychom se podělili o naši zkušenost s klinikou reprodukční medicíny ve Zlíně a vůbec s činností personálu. 

S partnerkou jsme se pokoušeli o dítě necelé dva roky. Stále se nám nedařilo a nedařilo.

Dali jsme se do četby diskuzí a hledali možné přípravky a vitamíny, které by nám pomohly. Bohužel ani tohle k ničemu nevedlo. Ba naopak, byla to ztráta času a psychyka partnerky šla také dolů. Až v jedné z diskuzí jsme se dočetli o klinikách reprodukční medicíny. Procházeli jsme reference klinik a rozhodli se pro nezávaznou schůzku s odborníkem na klinice reprodukční medicíny ve Zlíně. Vyšla nám s ohledem na její úspěchy a refernce úplně nejlépe ze všech. A to se v našem okolí nachází jiná klinika, která se zabývá stejnou problematikou, jako ta ve Zlíně. Nicméně jsme se dohodli, že budeme raději dojíždět na vzdálenější kliniku a investujeme více času.

Setkání s odborníkem jsme si domluvili a byli jsme hned v jeho úvodu mile přkvapení. Součástí kliniky je i možnost případného ubytování v perfektním hotelu, kterého jsme několikrát využili.

Ihned po příjezdu na kliniku jsme byli trochu nesví z prostředí a obrovského množství lidí se stejným problémem, která trápil i nás. Naštěstí se o nás ihned postaral perfektní personál. Sestřičky byly naprosto úžasné a pomohly nám celou situaci bravůrně zvládnout. Díky nim jsme se cítili opravdu o poznání lépe a zvedlo nám to oběma hodně psychyku. Po chvilce jsme se setkali s panem doktorem. Nevíme podle čeho si tam lékaři rozdělují pacienty. Jestli je to podle problematiky nebo podle čeho. My jsme se setkali s panem doktorem Stanislavem Losem Chovancem. Pan doktor Chovanec je profesionál, který nás hodněkrát psychycky podržel, když už jsme byli s partnerkou psychycky na dně a vždy se snažil upravit aktuálně naši léčbu co nejlépe. Ihned nám sdělil, co bude následovat a jak vše bude probíhat, aby se dala určit diagnóza našeho problému a případná léčba. Partnerka byla naprosto v pořádku a problém byl na mé straně. Ihned jsme od pana doktora dostali několik možných variant řešení našeho problému. Nakonec jsme absolvovali tři pokusy umělého oplodnění a až ten poslední byl úspěšný. Celá naše cesta za potomkem trvala deset měsíců. A během těch deseti měsíců jsme to chtěli několikrát vzdát. V současné době máme zdravého šestiměsíčního syna.

Kliniku a její personál jsem si oblíbíli s partnerkou natolik, že jsme se tam nedávno byli podívat i s našim synem. S klinikou jsme i nadále v kontaktu a už nyní víme, že bez pomoci kliniky se v budoucnu při našem dalším dítěti neobejdeme. Takže pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, kterou kliniku vybrat, určitě patří klinika ve Zlíně mezi světovou špičku oprávněně. Všem s podobným problémem jako máme my s partnerkou kliniku mohu jen doporučit. O tom, že patři ke světové špičce svědčí i fakt o její bohaté zahraniční klientele.

S pozdravem a přáním

J+T+DH


Vážený pane doktore /MUDr. Stanislav Los Chovanec/,

dne 21.7.2013 se mi splnil sen a po dlouhém čekání se nám díky Vaší pomoci narodil zdravý chlapeček jménem NICOLAI.

Ráda bych Vám ještě jednou MOC MOC poděkovala za vše co jste pro nás udělal!

....... je naprosto rozkošný, stále se nemohu vynadívat :)

S pozdravem

KH & PS

Nahoru