Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

NEDAŘÍ SE VÁM OTĚHOTNĚT?
Uvažovala jste někdy o možnosti oplodnění darovaným vajíčkem?
Zúčastněte se časově omezené klinické studie, která může být řešením.
Více informací zde.

Léčba neplodnosti

Většina z nás nemá ráda nejistotu a chceme se dozvědět informace dříve, než se do něčeho pustíme. Proto jsme pro Vás připravili stručného průvodce procesem léčby neplodnosti na naší Klinice. Veškeré podrobnosti si poté sdělíme osobně. Léčbu neplodnosti můžeme základně rozdělit na léčbu s vlastními a darovanými vajíčky, kde se postup trošku liší.

Léčba vlastními vajíčky

01 Výběr termínu

Ze všeho nejdřív se musíme domluvit na schůzce. Svůj termín u lékaře si rezervujte na čísle 577 005 911 (recepce). Dovoláte se k nám v pracovních dnech od 7:30 do 15:30.

02 Vstupní konzultace (v páru)

Při vstupní konzultaci s naším lékařem si prosím připravte kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz. V případě, že jste již léčbu neplodnosti absolvovali, připravte si také dokumentaci k nahlédnutí. Na základě Vašeho zdravotního stavu lékař navrhne, která vyšetření byste měli absolvovat.

03 Konzultace výsledků

Po stanovení výsledků je možné zahájit nejvhodnější léčbu. Lékař v souladu s Vámi navrhne nejvhodnější postup. Načasování samotné léčby se potom odvíjí od prvního dne menstruačního cyklu.

04Léčba

Léčebných metod existuje celá řada. Standartní léčba vlastními vajíčky je provázena hormonální stimulací, kdy se v době ovulace z vaječníku odsají dozrálá vajíčka. Ta se v laboratoři oplodní a dále se sleduje vývoj embryí. Nejčastěji 5 dní poté dojde k přenosu embryí zpět do dělohy.

05Těhotenský test

Již 2 týdny po zavedení embryí je možné předběžně zjistit, zda jste těhotná. Nevyužitá embrya je možné zamrazit a uchovat pro pozdější využití.