Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

Test spermiogram

Snažíte se rozšířit rodinu, ale stále se to nedaří?
Objednejte se na jednoduché vyšetření spermiogramu, které může odhalit jednu z možných příčin.

Spermiogram

Spermiogram čili metoda měření kvality spermií je proces, při kterém dochází k odběru vzorku ejakulátu prostřednictvím masturbace. Vzorek následně putuje do laboratoře, kde se u spermií analyzuje objem, pH, zkapalnění, viskozita, počet, motilita (pohyblivost) a morfologie (tvar).

1) Před spermiogramem

  • Před vyšetřením, které lze absolvovat bez doporučení lékaře, je nutná 3denní pohlavní abstinence – naopak pohlavní zdrženlivost delší než 1 týden není pro vyšetření vhodná, protože by mohlo dojít ke zkreslení výsledku.

2) Objednání na test

  • Abyste mohli kontrolní vyšetření absolvovat, nejprve se k nám objednejte prostřednictvím ↓ online objednávkového systému ↓ nebo na tel.: 577 005 911.

 

ONLINE OBJEDNÁNÍ

 

3) Odběr vzorku & úhrada

  • Odběr spermatu probíhá standardně v příjemné odběrové místnosti na naší klinice (3.patro), kde budete mít naprosté soukromí. Během telefonického objednání se dozvíte bližší informace týkající se odběru vč. možnosti zajištění vzorku z pohodlí domova. Protože vyšetření není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, platbu za vyšetření ve výši 950 Kč následně můžete uhradit kartou nebo v hotovosti na recepci embryologie (3.patro).

4) Výsledek testu

  • Výsledek spermiogramu obdržíte cca do hodiny a půl po odevzdání vzorku. V případě zájmu je možné výsledek konzultovat s lékařem naší kliniky a domluvit se na dalším postupu testování/léčby.


Jak zlepšit spermiogram i svůj zdravotní stav?


V případě, že vyšetření spermiogramu prokázalo zhoršenou kvalitu spermatu, řiďte se doporučeními lékaře. Někdy pomůže zmírnit životní tempo, upravit stravovací návyky, přestat kouřit, omezit alkohol a zapojit do života více pohybu. Vyhýbejte se také dalším rizikovým faktorům, mezi které se řadí např. vlivy vedoucí k zahřívání varlat (nošení těsného spodního prádla, práce s notebookem na klíně, časté saunování, horké koupele apod.).

Dalším krokem může být užívání kapslí REPROMAN, které přispívají ke zlepšení kvality ejakulátu ve všech sledovaných parametrech (objem, počet spermií, celková pohyblivost, tvar), protože obsahují řadu složek, které mají prokazatelný pozitivní vliv na jeho kvalitu a kvantitu. Ideální je užívat přípravek delší dobu (6 měsíců), nejlépe až do otěhotnění partnerky.

Proč REPROMAN?

  • Každá kapsle obsahuje vysoké množství osvědčených účinných látek, které prokazatelně zlepšují spermatogenezi (tvorbu mužských pohlavních buněk spermií) a kvalitu spermatu.
  • Vybrané složky příznivě působí na sexuální život mužů – zlepšení potence a zvýšení chutě na sex.
  • Zlepšuje kondici a imunitu organismu.
  • Zvyšuje odolnost proti únavě.
  • Působí jako antioxidant.
  • Zlepšuje mentální koncentraci.

 

Přečíst si více

 

 

Koupit REPROMAN