Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

1. 2. 2012

Nový hotel Tomášov otevřen

Od 1.2. nabízí ubytování (nejen) našim pacientům nově otevřený hotel Tomášov, přímo v objektu Kliniky. Je v něm k dispozici 16 dvoulůžkových pokojů v kategorii čtyřhvězdičkového hotelu.


Gastronomické služby hostům nabídne v rozsahu celého dne naše již delší dobu fungující restaurace, která je, stejně jako celé prostředí Kliniky, přísně nekuřácká. Pohodlí hostí zajišťuje nepřetržitá služba v recepci. Na pokojích se hosté setkají s designovým interiérem, který nabízí veškeré standardní vybavení: minibar, bezpečnostní schránku, širokoúhlou televizi se satelitním přijímačem a DVD přehrávačem. Naše recepce zprostředkuje nabídku turistických programů, zajištění návštěv kulturních akcí, pronájmu automobilu a obecně se postará o zajištění dopravy. V další fázi otevřeme i wellness a relaxační jednotku v suterénu.
Prvními hosty hotelu byli zakladatelé francouzské asociace neplodných párů Les Cigognes de l´Espoir, paní Anne Abrard a pan Philippe Roussel. Oba se o hotelu vyjádřili velmi pochvalně a vyjádřili přesvědčení, že ubytovací služba může být velmi příznivě přijata členy jejich asociace, kteří zvažují naše zařízení k léčbě neplodnosti. První klienti asociace již podstoupili léčebný cyklus s darovanými vajíčky u nás ještě před otevřením hotelu a úspěšný výsledek by se jistě promítl do zájmu o cestu k nám.