Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci NENÍ POVOLEN DOPROVOD na Kliniku reprodukční medicíny, ani do gynekologických ambulancí.

Vaše zdraví je naší prioritou.
Děkujeme za pochopení.

Očkování

Jak se registrovat a získat tak termín očkování?

  1. Rezervaci termínu na všechny dávky lze provést přes rezervační formulář na webu crs.mzcr.cz nebo registrace.mzcr.cz. Po provedení registrace u konkrétního očkovacího místa Vám přijde PIN2, na základě kterého si vyberete datum a čas očkování. PIN2 Vám nemusí přijít ihned, záleží na dostupnosti vakcín a volných kapacitách očkovacích míst.
  2. V obou našich očkovacích místech můžete rovněž využít walk-in, tedy očkování bez registraceNEMUSÍTE SI TELEFONICKY OVĚŘOVAT, ŽE OČKUJEME BEZ REGISTRACE! Můžete přijít kdykoliv v rámci otevírací doby našich očkovacích míst. Kolik lidí bude na očkovacím místě ve Vámi zvolené době Vám nejsme schopni říct, musíte počítat s tím, že budete chvíli čekat. Přednostně bereme pacienty zaregistrované na konkrétní termín.
  3. Můžete si předem vyplnit následující formuláře. Jsou k dispozici i na očkovacích místech, vyplňovat je dopředu není povinné.

·         Dotazník před očkováním proti onemocnění COVID-19 (PDF, 705 kB)

·         Informovaný souhlas pacienta s očkováním (PDF, 852 kB)

  1. Na očkovacím místě proběhne samotné očkování a po jeho provedení dostane každý pacient lékařskou zprávu pro svého ošetřujícího praktického lékaře. Po dokončeném očkování nebo očkování posilující dávkou dostane pacient očkovací certifikát. Očkujeme Johnsonem a Pfizerem. Posilující dávku očkujeme Pfizerem.
  2. Více informací včetně volných kapacit a otevíracích dob očkovacích míst naleznete na https://ockoreport.uzis.cz/.

Pozn.Očkování posilující dávkou po pěti měsících od dokončeného očkování je možné pouze pro chronické pacienty a pacienty 60+. Ostatní pacienty je možné očkovat až po uplynutí šesti měsíců od dokončeného očkování.

Kde se mohu očkovat?

ZLÍN

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín

Očkujeme objednané i neobjednané

Po – Pá  08:00 – 14:00 

U Lomu 638, Zlín 760 01
Tel.: 722 974 180
E-mail: ockovani@ivfzlin.cz

Luhačovice

Zdravotní středisko

Očkujeme objednané i neobjednané

Po – Ne  07:30 – 14:45

Masarykova 315, Luhačovice 763 26
Tel.: 722 973 408
E-mail: ocmluha@ivfzlin.cz