Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Očkování

ZLÍN

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín

Očkujeme objednané i neobjednané. Samoplátce a pacienty s jiným než českým občanstvím pouze objednané. Děti s povinnou přítomností pediatra do 15 let neočkujeme.

Čt, pá  08:00 – 14:00 

U Lomu 638, Zlín 760 01
Tel.: 722 974 180
E-mail: ockovani@ivfzlin.cz

Luhačovice

Zdravotní středisko

Očkujeme objednané i neobjednané. Samoplátce a pacienty s jiným než českým občanstvím pouze objednané. Děti od 12 do 15 let pouze objednané.

Sobota  07:30 – 13:00

Masarykova 315, Luhačovice 763 26
Tel.: 722 973 408
E-mail: ocmluha@ivfzlin.cz

Jak se registrovat a získat tak termín očkování?

 

  • Rezervaci termínu na všechny dávky lze provést přes rezervační formulář na webu crs.mzcr.cz nebo registrace.mzcr.cz. Po provedení registrace u konkrétního očkovacího místa Vám přijde PIN2, na základě kterého si vyberete datum a čas očkování. Rezervační termíny máme vypsány pouze pro vakcínu Pfizer, ale přímo na místě si můžete vybrat druh vakcíny, kterým chcete být naočkováni.
  • V obou našich očkovacích místech můžete rovněž využít walk-in, tedy očkování bez registraceNEMUSÍTE SI TELEFONICKY OVĚŘOVAT, ŽE OČKUJEME BEZ REGISTRACE! Můžete přijít kdykoliv v rámci otevírací doby našich očkovacích míst. Kolik lidí bude přítomno na očkovacím místě ve Vámi zvolené době Vám nejsme schopni říct, musíte počítat s tím, že budete chvíli čekat. Přednostně bereme pacienty zaregistrované na konkrétní termín.
  • S sebou si přineste občanský průkaz a kartičku pojišťovny. Můžete si předem vyplnit následující formuláře. Jsou k dispozici i na očkovacích místech, vyplňovat je dopředu není povinné.

Dotazník před očkováním proti onemocnění COVID-19 (PDF, 705 kB)

Informovaný souhlas pacienta s očkováním (PDF, 852 kB)

  • Na očkovacím místě proběhne samotné očkování a po jeho provedení dostane každý pacient lékařskou zprávu pro svého ošetřujícího praktického lékaře a očkovací certifikát.
  • První dávku očkujeme Pfizerem, Modernou nebo Novavaxem, druhou dávku Pfizerem, Modernou nebo Novavaxem a posilující dávku Pfizerem nebo Modernou.
  • Více informací včetně volných kapacit a otevíracích dob očkovacích míst naleznete na https://ockoreport.uzis.cz/.