Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

Ceník výkonů

Ceník stanoví ceny za léčebné výkony poskytované na Klinice reprodukční medicíny a gynekologie Zlín. Ceník je platný pro pacienty – pojištěnce, jejichž pojišťovna některý z uvedených výkonů našemu zařízení nenasmlouvala a taková péče je přesto pacientem po upozornění na tuto skutečnost vyžádána za přímou úhradu, nebo kdy stanoví ceny za nadstandardní výkony, které žádná ze zdravotních pojišťoven nehradí a pacient je hradí samostatně.

 

 

Ceník výkonů Kliniky IVF Zlín platný od 1. 2. 2023 (PDF)

Věrnostní program pro pacientky zahajující opakovaně léčbu IVF (PDF)

Ceník výkonů Gynekologie platný od 1. 10. 2023 (PDF)

 

Úhrada umělého oplodnění zdravotní pojišťovnou

Zákon č. 48/1997 Sb. o všeobecném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů stanoví podmínky pro úhradu umělého oplodnění v § 15 odst. 3 takto:

„Hrazené služby zahrnují zdravotní péči poskytnutou na základě doporučení registrujícího poskytovatele v oboru gynekologie a porodnictví v souvislosti s umělým oplodněním, a to nejvíce třikrát za život, nebo bylo-li v prvních dvou případech přeneseno do pohlavních orgánů ženy pouze 1 lidské embryo vzniklé oplodněním vajíčka spermií mimo tělo ženy, čtyřikrát za život:

a) ženám s oboustrannou neprůchodností vejcovodů ve věku od 18 do 39 let,
b) ostatním ženám ve věku od 22 do 39 let.“

 

Každá zdravotní pojišťovna hradí léčbu neplodnosti dle svých vnitřních pravidel, která se mohou lišit, a to jak v chápání věkového limitu pacientky, tak úhrad stimulačních léků pro různé typy léčby. O možnostech úhrady jednotlivých typů léčby u Vaší zdravotní pojišťovny Vás bude informovat lékař.

Seznam zdravotních pojišťoven, se kterými má Klinika reprodukční medicíny a gynekologie uzavřenou smlouvu:

Platební karty

 

Přijímáme platební karty VISA a MASTERCARD.
Nepřijímáme platební karty American Express.