Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci NENÍ POVOLEN DOPROVOD na Kliniku reprodukční medicíny, ani do gynekologických ambulancí.

Vaše zdraví je naší prioritou.
Děkujeme za pochopení.

Darování vajíček

Stále přibývají páry, které chtějí založit vlastní rodinu, ale k otěhotnění potřebují darovaná vajíčka. Dárkyni vajíček potřebují ženy, u kterých nedošlo ke správnému vývoji vaječníků, neprodukují vajíčka vůbec nebo ve velmi špatně kvalitě, trpí závažnou genetickou chorobou, jež by mohla být přenesena na plod.

Darování vajíček

Proč darovat

Léčba prostřednictvím darovaného vajíčka je jediná metoda, jak pomoci ženě, u které selhaly všechny pokusy o početí dítěte prostřednictvím vlastního vajíčka. Abychom mohli takové ženě pomoci, potřebujeme vajíčko dárkyně, která splňuje předpoklady pro zařazení do programu dárcovství.

Kromě dobrého pocitu z pomoci ke šťastné rodině získáte výborný přehled o svém reprodukčním zdraví a své genetice. Klinika samozřejmě také hradí veškeré náklady a čas spojený s darováním do výše 28 000 Kč. Každá dárkyně také může nově využít PROGRAM PRO ZDRAVÍ, který obsahuje privátní wellness pro 2 osoby v Hotelu Tomášov a občerstvení v den darování vajíček ve formě snídaně nebo obědu v Restauraci Tomášov (může využít i doprovod).

Léčbu darovanými vajíčky provádíme přes 20 let. Za celou tu dobu jsme nezaznamenali žádnou závažnou komplikaci a svými výsledky se právem řadíme mezi světovou špičku v oblasti reprodukční medicíny.

Proces darování vajíček

1. Splnění podmínek

Minimální věk je 18 let, horní hranice je stanovena na 33 let. Váš zdravotní stav je dobrý. Ve Vaší rodině nevyskytují závažná onemocnění.

2. Vyplnění dotazníku

Máte-li zájem o darování, vyplňte, prosím, kontaktní formulář níže. V něm Vás požádáme jen o základní informace a na jeho základě Vás budeme kontaktovat.

3. Kontaktování dárkyně

Po odeslání on-line dotazníku Vás bude kontaktovat naše koordinátorka, která Vám vysvětlí princip darování, zodpoví všechny dotazy a objedná Vás na první návštěvu na Klinice.

4. Konzultace

Při první návštěvě se setkáte s koordinátorkou a lékařem. Kromě konzultace absolvujete odběr krve k hormonálnímu, sérologickému a genetickému vyšetření.

5. Stimulace

Pokud budou Vaše výsledky v pořádku, společně naplánujete termín dalšího setkání, kde s Vámi náš specialista zahájí stimulační cyklus.

6. Odběr

V závěru stimulačního cyklu určí lékař přesný termín odběru vajíček. Odběr se provádí v krátkodobé anestezii. Po odběru budete převezena na pokoj, kde si odpočinete. Po zákroku můžete v doprovodu odpovědné osoby ihned odejít domů.

Kontaktovat koordinátorkuNaše Klinika kompenzuje dárkyním veškeré náklady a čas spojený s darováním až do výše 28 000 Kč.

Kdo je vhodná dárkyně?

Vhodná dárkyně vajíček

Abyste se mohla stát dárkyní:

  • Splňujete podmínku věku 18 - 33 let.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Ve Vaší rodině se nevyskytuje žádné genetické nebo duševní onemocnění.

Přivýdělek na studia v Kodani

V té době jsem byla studentkou Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a...

Zjisti více

Vyprávějte nám svůj příběh

Darovala jste vajíčka nebo jste u nás s partnerem prošli léčbou? Rádi uslyšíme váš příběh...

Zjisti více

Každý má právo mít děti

Jmenuji se Markéta a ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh darování vajíček na Klinice...

Zjisti více


Další příběhy

Kontaktní formulář

 

 

 

 

 

 

 

  

Kontakt na koordinátorku

Zajímáte se o dárcovství vajíček?
Chcete vědět, zda je darování opravdu bezpečné?
Bez obav se ptejte našich odborníků.

Kontaktujte naši koordinátorku:
Mgr. Jana Točeva
Tel.: 702 234 680
E-mail: darovani@ivfzlin.cz