Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

19. 4. 2023

Rachel & Mark

Rachel & Mark

Rachel a Mark, kteří u nás na jaře podstoupili úspěšnou léčbu pomocí darovaných vajíček, poslali dárkyni vlastnoručně vyrobený náramek a krásný dopis, který napsali dokonce v češtině:
"Dobrý den, vím, že se nikdy nepotkáme, ale jsem vám navždy vděčný za váš štědrý dar. Děkujeme, že nám pomáháte rozšířit naši rodinu. Znamená to svět."

Protože ručíme 100% anonymitu, vzkaz jsme doručili zprostředkovaně.

Po nějaké době nás kontaktovala sama dárkyně s fotkami, které se rozhodla sdílet veřejně spolu se zprávou: "Už když jsem se rozhodla darovat, věřila jsem, že někomu opravdu pomůžu. Daruji i krev, protože vím, že tohle zachrání život. Ale když jsem uviděla výzvu na darování vajíček, došlo mi, že tím mohu zachránit něčí duši... Darovat ženě pocit být máma, mít možnost chovat miminko v náručí a vidět ho, jak roste před očima a prožívat i s partnerem tohle spolu.. Možnost být rodina... Děkuju své rodině za ta laskavá slova i nádherný dar, který budu mít stále na sobě."

Jak rodině, tak i dárkyni děkujeme.

Děkujeme, že i my díky vám máme možnost společně zakládat rodiny plné lásky.


náramek