Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

1. 11. 2012

Naše Klinika na čele žebříčku Center asistované reprodukce Medical Tourism Reviews

Na konci října se naše Klinika ocitla v čele pořadí center asistované reprodukce podle ohlasů zahraničních pacientů na serveru lékařské turistiky.


Podle uveřejněných ohlasů u nás léčených zahraničních párů jsou zvláště oceňovány profesionální a velmi přátelský přístup celého personálu a komunikační úroveň v mateřském jazyku (převážně angličtina). Velká slova chvály zaznívají na koordinátorku Ivonu Joklíkovou za rychlé odpovědi, obvykle do 24 hod., její vedení komunikace až do doby příjezdu na Kliniku a její doprovod a asistence na místě během pobytu a léčebných výkonů. Přirozeně ohlasy píší hlavně páry, které otěhotněly a tak je úspěšnost další v řadě pochval. Ale i pár, kterému se nepodařilo napoprvé otěhotnět, by jinou kliniku nevolil. Kromě zmíněných kvalit personálu je vysoko hodnocena i možnost luxusního ubytování v hotelu, který je součástí komplexu Sanatoria Tomášov ale přitom se zásadně liší od "nemocničního prostředí". Výbornou pověst služeb dotvářejí i recepce a restaurace. Snad všichni, zvláště však páry ze zámoří, si pochvalují současné přijatelné ceny za výkony asistované reprodukce na naší Klinice, které umožňují párům prodloužit si pobyt o turistický pobyt a poznání našeho krásného kraje i nedalekých metropolí (Praha, Vídeň, Budapešť) a přitom ušetřit ve srovnání s výdajem, který by pár zaplatil za srovnatelné pouze zdravotní výkony doma.

Odkaz: http://reviews.treatmentabroad.com/infertility_clinic