Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

28. 2. 2014

IVF Zlín sponzoruje aktivní pohyb. Závod ve skicrossu na Skiareálu KAROLINKA.

IVF Zlín sponzoruje aktivní pohyb. Závod ve skicrossu na Skiareálu KAROLINKA.

Klinika IVF Zlín ráda podporuje aktivní pohyb. Stala se součástí sportovní akce pořádané ve Skiareálu KAROLINKA.


Druhý závod z úspěšné řady realitního televizního seriálu S ČT sport na vrchol aneb Skikros přijde vhod se nám představil ve Valašském Skiareálu KAROLINKA. Jelo se ve dvou dnech, jak v sobotu tak i v neděli a do areálu i přes nepřízeň počasí dorazilo mnoho amatérských závodníků, kteří si chtěli skicross prožít na vlastní kůži.

V sobotu 22. února 2014 se do závodu přihlásilo přes 100 závodníků a soutěžilo se hned ve třech kategoriích: muži, ženy a děti (do 12ti let). V nedělním závodě se nám vyjasnilo a konečně nad Karolínkou vysvytvo slunce. Do závodu se přihlásilo o něco míň závodníků, ale to nikterak neubralo na kvalitě. Opět se startovalo ve třech kategoriích a v kategorii mužů se představila celá 16-ka nejlepších jezdů ze sobotních rozjížděk. 

IVF klinika Zlín podporuje různé společenské a sportovní akce, protože si uvědomujeme, že je zapotřebí si odpočinout od starostí všedních dní a užívat si každou volnou chvíli, která se v této uspěchané době naskytne.

Sestřih z víkendového Skicrossu naleznete ZDE.