Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

13. 3. 2014

EmbryoGlue zvyšuje šanci na početí vlastního dítěte

Jak zvýšit šanci na uchycení Vašich vajíček? Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín nabízí moderní postupy zvyšující šanci na početí vlastního dítěte.


Kultivační médium EmbryoGlue® je speciální médium určené k přenosu embryí přímo do dělohy. Toto médium obsahuje všechny živiny a zdroje energie potřebné pro optimální vývoj embryí. Ve vyšší koncentraci obsahuje také látku hyaluronan, která se běžně vyskytuje ve folikulární tekutině ve vejcovodech a v děloze, kde vytváří prostředí se zvýšenou viskozitou. Použitím média EmbryoGlue® během přenosu embrya do dělohy (embryotransfer) se tak výrazně zvyšuje šance na otěhotnění, než při použití média bez obsahu hyaluronanu. Kultivační médium EmbryoGlue® je použitelné při embryotransferu všech vývojových stádií embryí, od dvoudenních až po blastocytu a to jak čerstvých, tak zamražených.

 Celý proces použití kultivačního média EmbryoGlue můžete shlédnou formou počítačové animace ZDE.

Využití kultivačního média EmbryoGlue® při léčbě neplodnosti je nadstandartní výkon, který není hrazen pojišťovnami. Žádost o tuto proceduru je potřeba hlásit klinice předem již v době přípravy vlastního cyklu.