Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

30. 9. 2014

Stále hledáme nové dárkyně vajíček

Zlínská klininika reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně (IVF Zlín) stále hledá dárkyně vajíček. Vážíme si pomoci dárkyň, čas a výdaje, které jsou spojené s darováním vajíčka, kompenzujeme nyní částkou až 18 000 korun.


Pro mnoho páru je vidina početí vlastního potomka stále větší problém. Plodnost už není v dnešní době taková samozřejmost, jak tomu bylo ještě před pár lety. Již před třinácti lety byl donoce měsíc červen vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací (WHO) Měsícem reprodukčního zdraví. Akce si získala celosvětovou podporu a Česká gynekologická a porodnická společnost dala podnět ke vzniku Národního dne neplodnosti, který připadá na 6. června (více k tématu zde).

Za posledních deset let počet neplodných párů v ČR dramaticky vzrostl a počet reprodukčních cyklů se neustále zvyšuje. Na vině je mnoho faktorů, které neblaze působí na naše zdraví, a které jsou úzce propojeny se špatným životním stylem. Za neplodný pár je označen takový pár, kterému se ani po roce nedaří počít vlastní dítě přirozenou cestou. V takovém případě přichází na řadu návštěva IVF kliniky, která se snaží najít, na základě vyšetření, přijatelné řešení.

Pokud selžou všechny pokusy o početí vlastního potomka pomocí běžné léčby reprodukční medicíny, přichází často na řadu volba, zda počít potomka prostřednictvím darovaného vajíčka. Tato volba je pro mnoho párů většinou poslední možností, jak si splnit největší životní přání. Pomozte neplodným ženám a darujte život – darujte vlastní vajíčko. Naše Klinika reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně stále hledá ženy ve věku od 18 do 33 let, které chtějí pomoci neplodným párům a mohou darovat svá vajíčka. Vážíme si této bezprostřední pomoci, abychom pomohli dárkyním v možnosti pomáhat neplodným ženám, rozhodli jsme se nyní nově čas a výdaje spojené s darováním kompenzovat částkou až do výše 18 000 korun.

Veškeré informace k této problematice naleznete na našich webových stránkách, kde je celá tato problematika podrobně vysvětlena (více v sekci věnované dárcovství).

 


 

Poslechněte si radiový spot IVF Zlín pro dárkyně vajíček.