Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

3. 11. 2014

Nový EmbryoScope. Už druhý na IVF Zlín!

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín pořídila další, v pořadí již druhý EmbryoScope. Tento unikátní a nákladný přístroj spojuje do jednoho celku inkubátor, počítač, mikroskop a kamerový systém. Vytváří tak ideální prostředí pro růst embrya.


EmbryoScope, IVF Zlín.     EmbryoScope, IVF Zlín.

Obr.: Systém nepřetržitého monitorování embryí přístrojem EmbryoScope na IVF Zlín.

 

Díky vestavěným technologiím jsou embrya v EmbryoScopu (nebo také embryoskopu) kontinuálně monitorována a zaznamenávána speciální kamerou, aniž by bylo nutné s embryi jakkoliv manipulovat. Kamerový systém umožňuje snímat na kvalitní obrazový záznam celý vývoj embrya. Díky tomuto přístroji mohou embryologové snadněji zjistit události, které probíhají během dělení embrya, a které by zůstaly ve standartním inkubátoru neodhaleny. K finálnímu embryotransferu tak mohou vybrat to nejkvalitnější embryo.

Z výsledků současných odborných studií vyplývá, že využití kontinuálního monitoringu zvyšuje úspěšnost léčby IVF, snižuje potratovost a dává tak léčenému páru vyšší naději otěhotnět a donosit dítě. Každý EmbryoScope umožňuje kontinuálně monitorovat 72 embryí, nyní jsme tuto kapacitu zdvojnásobili a můžeme současně vyšetřovat embrya 12 párů.

Druhý EmbryoScope tak umožňuje další zlepšení a zkvalitnění našich služeb pacientům, kterým se tak zvyšuje šance na úspěšné početí vlastního dítěte.

Další podrobnější informace k EmbryoScopu se dočtete zde.