Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.


OČKUJEME VŠECHNY DÁVKY
vč. Pfizer BA.4/5 a Moderna BA.1 | Zlín PO-PÁ: 8–⁠10 a 13–⁠14 | Luhačovice 1. a 3. týden, pouze SO: 7:30–⁠11

11. 2. 2019

MUDr. David Rumpík, Ph.D. na ČT 1

MUDr. David Rumpík, Ph.D. na ČT 1

Jedna z reportáží včerejších Událostí se věnovala problematice neplodnosti. V loňském roce provedli lékaři v České republice 39 tisíc cyklů umělého oplodnění, což je nejvíce v historii naší země. K tomuto tématu se vyjádřil také ředitel naší kliniky MUDr. David Rumpík, Ph.D., který zmínil skutečnost, že v České republice má problémy s početím 25% všech párů a procento neplodných se každoročně zvyšuje. Jedním z hlavních důvodů je odkládání rodičovství do pozdějšího věku žen.

Na celou reportáž se můžete podívat přes archív ČT, dostupný z odkazu:
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100210/obsah/674644-rekordni-zajem-o-umele-oplodneni


Za zmínku také stojí, že Klinika reprodukční medicíny ve Zlíně patří v ČR mezi nejvyhledávanější zařízení zahraničními klienty, kteří mají potíže právě s početím potomka. Zlínská IVF klinika je vyhledávána pro vysokou kvalitu, úspěšnost a zároveň dostupnost poskytovaných služeb. Jako jediná v České republice poskytuje komplexní služby včetně ubytovaní v hotelu Tomášov tzv. „pod jednou střechou“.