Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci NENÍ POVOLEN DOPROVOD na Kliniku reprodukční medicíny, ani do gynekologických ambulancí.

Vaše zdraví je naší prioritou.
Děkujeme za pochopení.

11. 2. 2019

MUDr. David Rumpík, Ph.D. na ČT 1

MUDr. David Rumpík, Ph.D. na ČT 1

Jedna z reportáží včerejších Událostí se věnovala problematice neplodnosti. V loňském roce provedli lékaři v České republice 39 tisíc cyklů umělého oplodnění, což je nejvíce v historii naší země. K tomuto tématu se vyjádřil také ředitel naší kliniky MUDr. David Rumpík, Ph.D., který zmínil skutečnost, že v České republice má problémy s početím 25% všech párů a procento neplodných se každoročně zvyšuje. Jedním z hlavních důvodů je odkládání rodičovství do pozdějšího věku žen.

Na celou reportáž se můžete podívat přes archív ČT, dostupný z odkazu:
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100210/obsah/674644-rekordni-zajem-o-umele-oplodneni


Za zmínku také stojí, že Klinika reprodukční medicíny ve Zlíně patří v ČR mezi nejvyhledávanější zařízení zahraničními klienty, kteří mají potíže právě s početím potomka. Zlínská IVF klinika je vyhledávána pro vysokou kvalitu, úspěšnost a zároveň dostupnost poskytovaných služeb. Jako jediná v České republice poskytuje komplexní služby včetně ubytovaní v hotelu Tomášov tzv. „pod jednou střechou“.