11. 6. 2019

Dětský den Kliniky reprodukční medicíny

Již devatenáct let přináší Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín pod vedením  ředitele MUDr. Davida Rumpíka Ph.D.  naději a následně radost těm, kteří touží po dítěti. Letos se očekává narození již pětitisícího dítěte.


 Tým Kliniky se každoročně „se svými dětmi“ a jejich rodiči setkává na Dětském dnu. Letošní, již patnáctý, Dětský den proběhl v sobotu 1. června v parku Baťovy vily. Pozvání přijalo na devět set rodičů, kteří dohromady přivedli téměř pět set dětí. Děti si opravdu přišly na své – kolotoče, kouzelníci, pohádkové divadlo nebo střelnice. Pro všechny pozvané bylo připraveno občerstvení, zvláště pak děti si užily zmrzlinu a další dobroty.

Tým Kliniky věří, že sobota byla dnem radosti pro všechny.  Je velmi povzbuzující vidět zdravé děti a jejich šťastné rodiče, kteří by bez pomoci technik reprodukční medicíny nikdy rodiči nebyli. Pohled na park plný dovádějících dětí je právě tím hmatatelným výsledkem snažení našeho týmu a nezpochybnitelným důkazem toho, že naše práce má smysl.