Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

2. 1. 2022

Anička a její příběh

Anička a její příběh

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali celé Klinice reprodukční medicíny ve Zlíně a speciálně všem lékařům za péči, kterou nám poskytovali a díky níž se nám nedávno narodila zdravá a krásná holčička. Prošli jsme si nelehkou cestu, která vedla přes několik neúspěšných pokusů. Tím více jsme si vážili velmi osobního a empatického přístupu jak ze strany lékařů, sestřiček, tak i celého personálu, který byl pokaždé milý a usměvavý. Vždy nám všichni trpělivě odpovídali na všechny dotazy, kterých nebylo nikdy málo. Cítili jsme opravdu, že jsme v dobrých rukou a měli jsme i přes počáteční trnitou cestu velkou důvěru, která nás držela psychicky nad vodou. Viděli jsme, že se pro nás hledá vždy to nejlepší řešení šité na míru.

Nakonec nás léčba zavedla až k darovanému vajíčku. Nikdy bych si předtím nemyslela, že dokážu psychicky tuto situaci přijmout, ale moje touha po dítěti byla silnější. Už první pokus léčby pomocí darovaného vajíčka bych úspěšný a já jsem byla konečně těhotná. Všechny obavy se rozplynuly a já jsem měla v sobě miminko, které bylo moje, 9 měsíců jsem naši holčičku nosila pod srdcem, porodila a kojila.

Dnes je naše malá Anička nedílnou součástí naší rodiny a my si život bez ní už nedokážeme představit. Děkujeme tímto i všem dárkyním, že dělají takový dobrý skutek a vajíčka darují párům s podobnými příběhy, který jsme zažili i my. Je to dar opravu k nezaplacení. Často se s manželem smějeme, když nám známí říkají, že je Anička celá maminka. Brzy si k Vám přijedeme pro sestřičku nebo bratříčka.

Ještě jednou díky všem zaměstnancům kliniky, celému týmu, díky kterému byl úspěch zaručen.