Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.


OČKUJEME VŠECHNY DÁVKY
Sanatorium Tomášov (IVF Zlín) – pondělí až pátek: 8–⁠10 a 13–⁠14 | Zdrav. střed. Luhačovice – sobota: 7:30–⁠12
Novinka: vakcíny Pfizer BA.4/BA.5 a Moderna BA.1

11. 5. 2022

Otestujte své reprodukční zdraví zdarma

Otestujte své reprodukční zdraví zdarma

Protože byl měsíc červen Světovou zdravotnickou organizací vyhlášen jako měsíc reprodukčního zdraví, připravili jsme si pro vás vyšetření plodnosti zdarma.

 Jak se objednat na bezplatné vyšetření?

  • Abyste mohli vyšetření absolvovat, nejprve se objednejte na tel. č. 577 005 911.
  • Objednat se můžete kdykoliv v průběhu června.

 

Těšíme se na vás.


Jak probíhá testování?

Ženy

  • Vyšetření hormonálního profilu z krve. Při objednání vám pracovníci kliniky sdělí potřebné informace týkající se krevního odběru. Výsledek vyšetření obdržíte zhruba za 7 dnů od provedeného odběru.
  • Součástí testování je následná konzultace výsledku s odborným pracovníkem kliniky a v případě zájmu stanovení dalšího postupu léčby. Vhodný termín konzultace si objednejte na recepci kliniky nebo na tel. č. 577 005 911.

Muži

  • Před vyšetřením spermiogramu, které lze absolvovat bez doporučení lékaře,je nutná třídenní pohlavní abstinence. Následný odběr spermatu probíhá v odběrové místnosti na naší klinice. Během objednání vám pracovníci kliniky sdělí bližší informace týkající se odběru. 
  • Výsledek vyšetření obdržíte zhruba do hodiny po odevzdání vzorku.V případě zájmu je možné výsledek konzultovat s odborným pracovníkem kliniky a eventuálně stanovit další postup léčby. Ke konzultaci je nutné se objednat na recepci kliniky nebo na tel. č. 577 005 911.