Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

POZOR: Do konce října 2023 dojde ke zjednosměrnění Březnické ulice.
Více informací o dopravním omezení týkající se cesty k nám na kliniku

31. 8. 2022

5* po všech směrech

5* po všech směrech

Pocházíme z malého ostrova Guernsey, které leží mezi pobřežím Francie a Británie. Přestože bychom na svém bydlení nic neměnili, ve Velké Británii nám pomoc nedokázali. Tedy, těhotenství se několikrát povedlo, ale bohužel vždy skončilo potratem... V jedné takové chvíli jsme si našli skupinku "ivf uk", kde nás kontaktoval pán z Walesu a doporučil nám vzdálenou Kliniku IVF Zlín. Zcela otevřeně, měli jsme velké obavy, protože jsme nikdy necestovali, natož cestovat kvůli něčemu tak důležitému, jako je ivf. Nicméně, pán nám řekl, ať jim zkusíme alespoň napsat, že určitě nebudeme zklamaní.

Takže, hned jak jsme se na to vyspali, otevřeli jsme si webovou stránku kliniky, prošli si sociální sítě a protože jsme z toho celého měli pořád lepší a lepší pocit, rozhodli jsme se kliniku kontaktovat. Hned od začátku se nás ujala kordinátorka Anna. Byla tak vstřícná, veselá, ochotná a se vším si věděla rady... i díky ní jsme se necítili jen jako číslo v pořadníku, ale jako skuteční lidé. Cítili jsme se v pohodě a věřili, že tentokrát to prostě vyjde. I díky tomu byla ta cesta snažší.

Když jsme dorazili na kliniku, abychom zahájili léčbu, zůstali jsme z toho krásného hotelu Tomášov, který byl doslova prvotřídní, úplně paf. No a to jídlo! Po pravdě, to jídlo bylo to nejlepší, jaké jsme kdy měli, a to pocházíme z ostrova proslulého špičkovými restauracemi. A to stejné můžeme říct i o personálu, který byl tak zdvořilý a příjemný. No a co naše Anna. Setkání s ní nás ohromilo. I na živo byla stejně milá a úžasná jako po e-mailu. Lékařská péče byla skvělá. Veškeré zacházení bylo citlivé a ohleduplné. Mohli jsme se zeptat na tolik otázek, kolik jsme cítili, že potřebujeme zodpovědět, aniž bychom se cítili trapně.

A díky tomu všemu, přesně po 11 měsících, se nám narodila naše úžasná holčička Violet! Víte, cestování do cizí země spoustu lidí odrazuje, zejména z malého ostrova, jako jsme my, ale pobyt v příjemném hotelu, který je ještě součástí kliniky (nikam nemusíte jezdit, pokud nechcete) a pak taky to, že máte svého koordinátora, takže jste neustále ve spojení se stejnou osobou, je něco, co jsme nikde jinde nenašli. Jsme tak rádi, že jsme šli do Zlína. Opravdu to vnímáme jako nejlepší životní rozhodnutí, které jsme kdy udělali.

Děkujeme ivfzlin!

S pozdravem R. a M.