Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

13. 2. 2023

Nový EmbryoScope

Nový EmbryoScope

Dnes bychom se s vámi rádi podělili o velkou novinku v oblasti IVF, čímž se podíváme do míst, kde všechny naše příběhy skutečně ožívají.

Řeč je o naší embryologické laboratoři, kterou jsme čerstvě vybavili EmbryoScopem nejnovější generace s umělou inteligencí, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší šance při léčbě IVF.

Co je to EmbryoScope?

EmbryoScope je inkubátor určený pro nepřetržitý monitoring embryí. Vývoj embrya v EmbryoScope je velmi podobný přirozenému prostředí, které poskytuje děloha matky. Pomocí pořízených snímků a sofistikovanému softwaru mohou naše embryoložky vybrat embrya, která mají nejvyšší potenciál stát se vaším vytouženým miminkem.

V čem je EmbryoScope unikátní?

Jak už jsme prozradili na začátku, EmbryoScope je doplněný o umělou inteligenci, čímž zdravotní péči posouvá na novou úroveň. Všechna data poskytují našim embryoložkám cenné informace o případných poruchách dělení buněk a také získávají detailní pohled na vývoj jednotlivých embryí – a to vše samozřejmě bez toho, aby došlo ke zbytečné manipulaci s embryem do doby, než proběhne samotný embryotransfer. To, co nás na něm upoutalo dalšího, je navýšená kapacita. Embrya jsou nově umístěna do většího množství speciálních kultivačních nádob, kde mají "klid na vývoj"'. Díky tomu máme mnohem větší prostor, což nám umožňuje poskytnout ty nejlepší podmínky pro všechny pacienty.

 


embryoscope