Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

5. 6. 2023

Červen 2023 – měsíc reprodukčního zdraví

Červen 2023 – měsíc reprodukčního zdraví

Měsíc červen je Světovou zdravotnickou organizací vyhlášený měsícem reprodukčního zdraví. Konkrétně na 6. června připadá Den neplodnosti.

My jsme se k této krásné akci rovněž připojili a připravili jsme si pro vás Den otevřených dveří, kdy se na vás budeme těšit ve středu 14.6. od 14 h do 17 h. Přijďte nahlédnout do zázemí Kliniky, která se nachází v historické budově Tomášova. Kromě prostor Kliniky budou otevřeny i embryologické laboratoře, které jsou běžně veřejnosti nepřístupné.  Návštěvníci budou mít také možnost využít osobních konzultací s našimi lékaři. A ani letos nebude chybět drobný dárek pro každého z Vás. 

Při této příležitosti můžete také absolvovat bezplatné vyšetření, díky kterému můžete zjistit, jak jste na tom se svojí plodností. Muži obdrží poukaz na kompletní vyšetření spermií neboli spermiogram stanovující množství, tvar a pohyblivost spermií, ženy na vyšetření hormonálního profilu včetně vyšetření štítné žlázy, díky kterému je možné bezplatné vyšetření absolvovat až do 31.08.2023. Poukaz si můžete také pohodlně stáhnout níže.

Proč absolvovat vyšetření už nyní?

Pokud toužíte po miminku nebo naopak otálíte a chcete založit rodinu až ve vyšším věku, je důležité znát svůj zdravotní stav, aby se pravděpodobnost spontánního otěhotnění mohla maximálně podpořit. Také můžete snížit možné riziko genetických abnormalit u dítěte. Prevence je totiž nejlepší řešení. V případě, že vyšetření rozkryje určitá rizika nebo objeví problém, můžeme ho co nejdříve společně řešit a Váš sen o miminku, ať už nyní či později, pomoci splnit. 

Těšíme se na vaši účast.
Tým Kliniky IVF Zlín


Poukazy ke stažení

Vyšetření pro muže (ke stažení)

Spermiogram bude proveden pouze po předchozím objednání na tel. č. 577 005 911 nebo online prostřednictvím rezervačního systému.Výsledek vyšetření obdržíte cca do 1 hodiny od odevzdání vzorku. Po předchozí dohodě s pracovníky kliniky může být vyšetřeno i sperma, které nebylo odebráno na naší klinice, pokud budou splněny předem stanovené podmínky (klient si nejdříve vyzvedne na klinice sterilně zabalenou nádobku, nádobka bude vybavena identifikačními údaji a vzorek bude na kliniku doručen do jedné hodiny od odběru v předem dohodnutém termínu).Výsledek vyšetření obdržíte cca do 1 hodiny od odevzdání vzorku. Samozřejmostí je následná konzultace výsledku s odborným pracovníkem kliniky a v případě zájmu stanovení dalšího postupu léčby, které předchází objednání na naší recepci (2.patro) nebo na tel. č. 577 005 911.

Vyšetření pro ženy (ke stažení)

Vyšetření hormonálního profilu a hormonů štítné žlázy bude provedeno po předchozím objednání na tel. č. 577 005 911 nebo osobně na recepci kliniky ve druhém patře.Výsledek vyšetření obdržíte cca za 7 dnů od odběru. Samozřejmostí je následná konzultace výsledku s odborným pracovníkem kliniky a v případě zájmu stanovení dalšího postupu léčby. Ke konzultaci je nutné se objednat na recepci kliniky nebo na tel. č. 577 005 911.