Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

11. 7. 2023

Dopravní omezení: naplánujte si cestu

Dopravní omezení: naplánujte si cestu

Milí pacienti,

oznamujeme značné dopravní omezení.

Ředitelství silnic a dálnic ČR zahájilo v pondělí 10. července přímo v centru opravu hlavní silnice I/49. Jedná se o úsek od křížení ulic Tomáše Bati a Antonínova až po křižovatku ulic Štefánikova a Osvoboditelů.

Rekonstrukce této mimořádně frekventované silnice si vyžádala zredukování provozu do jednoho jízdního pruhu, a to se neobejde bez dopravních komplikací. Práce na vytížením úseku, kterým denně projede přes třicet tisíc vozidel, mají skončit až v sobotu 12. srpna.

Jak to bude vypadat dál?
Práce je rozčleněná do 3 etap. Zahajovací práce se týkají části od odbočky do ulice Antonínova po křižovatku s ulicí Březnická. „Během této etapy v termínu od pondělí 10. do čtvrtka 20. července doporučujeme využít objízdnou trasu po Nábřeží. V další etapě dojde k opravě silnice I/49 mezi křižovatkou s ulicí Březnická a Kongresovým centrem. A jako poslední přijde na řadu úsek po křižovatku ulic Štefánikova a Osvoboditelů.

K tomu prosím nezapomeňte na druhé omezení, a to ze směru ulice Březnické, které potrvá až do konce října.

Protože vznikají kolony, prosíme vás o to, ať plánovaný odjezd k nám přizpůsobíte aktuální dopravní situaci. Díky tomu u nás nebudete muset zbytečně dlouho čekat a my vám budeme moci zajistit péči, jakou si zasloužíte.