Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Chcete už miminko?
Snažíte se o miminko víc než půl roku, ale dvě čárky nikde?
Objednejte se k nám na bezplatnou konzultaci.

20. 7. 2023

Neplodnost trápí v Česku každý pátý pár. Nabízíme vyšetření zdarma

Neplodnost trápí v Česku každý pátý pár. Nabízíme vyšetření zdarma

Během natáčení s televizí Nova o Dnech plodnosti, oznámila naše klinika, že v rámci měsíce reprodukčního zdraví poskytujeme v rámci prevence až do konce srpna bezplatné vyšetření pro ženy i pro muže.

Na reportáž se můžete podívat zde: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/509260-neplodnost-trapi-v-cesku-kazdy-paty-par-kliniky-ted-nabizi-vysetreni-zdarma

Více o vyšetření zdarma:

2̵0̵0̵0̵ ̵K̵č̵ | Hormonální vyšetření štítné žlázy
Pro ženy jsme si připravili komplexní hormonální vyšetření, které doporučujeme, pokud zvažujete těhotenství nebo naopak chcete zakládání rodiny odložit. Také se dozvíte spoustu informací o svém zdraví. Objednání a více informací: PO-PÁ | 7.30 - 15 h | 577 005 911

9̵5̵0̵ ̵K̵č̵ | Spermiogram
Na pány čeká test spermiogram, který zhodnotí kvalitu spermií a určí stav plodnosti. Online objednání a více informací zde.


Poukazy ke stažení

Vyšetření pro muže (ke stažení)

Spermiogram bude proveden pouze po předchozím objednání na tel. č. 577 005 911 nebo online prostřednictvím rezervačního systému.Výsledek vyšetření obdržíte cca do 1 hodiny od odevzdání vzorku. Po předchozí dohodě s pracovníky kliniky může být vyšetřeno i sperma, které nebylo odebráno na naší klinice, pokud budou splněny předem stanovené podmínky (klient si nejdříve vyzvedne na klinice sterilně zabalenou nádobku, nádobka bude vybavena identifikačními údaji a vzorek bude na kliniku doručen do jedné hodiny od odběru v předem dohodnutém termínu).Výsledek vyšetření obdržíte cca do 1 hodiny od odevzdání vzorku. Samozřejmostí je následná konzultace výsledku s odborným pracovníkem kliniky a v případě zájmu stanovení dalšího postupu léčby, které předchází objednání na naší recepci (2.patro) nebo na tel. č. 577 005 911.

Vyšetření pro ženy (ke stažení)

Vyšetření hormonálního profilu a hormonů štítné žlázy bude provedeno po předchozím objednání na tel. č. 577 005 911 nebo osobně na recepci kliniky ve druhém patře.Výsledek vyšetření obdržíte cca za 7 dnů od odběru. Samozřejmostí je následná konzultace výsledku s odborným pracovníkem kliniky a v případě zájmu stanovení dalšího postupu léčby. Ke konzultaci je nutné se objednat na recepci kliniky nebo na tel. č. 577 005 911.